Yolunda Aş Çinçin Bağları Full izle Bipsiz Sansürsüz

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 1.115 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Yolunda Aş Çinçin Bağları Full izle Bipsiz Sansürsüz

Yolunda Aş Çinçin Bağları Full izle Bipsiz Sansürsüz

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2015

Yönetmen Emre Budak

Oyuncular Tuna Orhan , Emre Budak , Bahadır Cali , Hasan Göktaş

Konusu

Yolunda Aş Çinçin Bağları Hikayesi filminin düşük kalitede olacağını bekliyordum fakat güzel Ankara ilimizi görmek ve Cezmi Baskın gibi bir kişiliği seyretmek beni cezbetti çok kötü olduğunu düşünmüyorum. Fakat türü yanlış seçilmiş tam komedi değil bu film dram komedi türünde yapılmış hissi verdi bana.

Ankara da yaşamayan burada büyümeyen insanların bu filmi anlamasını beklemiyordum zaten. Nitekim yorumları okuduktan sonra haklı olduğumu gördüm. Gerçekten büyük haksızlık edilmiş yorumlarda. Bu ilde yaşanan hayatlar en gerçekçi nasıl yansıtılabilirdi diye sorulacak olursa bu filmi gösteririm.

Çok başarılı ve bir kara mizah tadında film. Yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Zengin mekan veya ortamlarında takılıyorsanız gitmeyin bu filme ama dışarıda gerçek bir hayat var unutmayın. He birde şunu okudum yorumlarda Ankara şivesi kaba diyenler olmuş belki de sizin kullandığınız şiveler çok yumuşaktır birde böyle düşünün bakalım.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +