VHS Film izle – VHS 1 – Dehşet Kaseti Full Türkçe Altyazılı 2012

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 607 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
VHS Film izle – VHS 1 – Dehşet Kaseti Full Türkçe Altyazılı 2012

VHS Film izle – VHS 1 – Dehşet Kaseti Full Türkçe Altyazılı 2012

Turkce Altyazi

Tür Korku

Yapım 2012

Yönetmen Joe Swanberg , Adam Wingard

Oyuncular Paul Natonek , Jason Yachanin , Lane Hughes , Paul Natonek

Konusu

Tek bir ana öyküyü parçalara ayırarak kısa kısa bölümlerle bizlere özgün bir şekilde aktarılmış bunun yanında ise seyirciyi her kısa videoda rahatsız etmeyi başardığını düşünüyorum. İmdb puanı düşük kalmış. Seri olarak baya uzun olacağa benziyor, zaten malzemesi bol bir konuya sahip. Devam filmi olanı ise en yakın zamanda izleme sırasına koydum. En azından gerçekçilik katan el kamerası ve özgün bir senaryosu var.

Vhs izlediğim korku türlerinde hiç daha önce karşılaşmadığım özgün bir senaryoya sahip. Bu nedenle film belli bir puanın üzerinde olmayı hak ediyor. Farklı ve birbirinden bağımsız gibi görünen amatör çekim havası yaratılmış kısa filmleri izlerken zaman zaman filmin çok uzun olduğunu düşünmedim değil. Fakat özgün senaryosu ve farklı korku sahneleriyle bu türü sevenlerin ilgisini çekebilir.

Gerildim, heyecanlandım, kısmen de korktum. Bu hisleri yaşatan film başarılı demektir bence. Korku filmleri ile ilgili önemli notum var, korku filmini izlediğiniz ortam ve kişi sayısı kesinlikle çok önemli. Ben yalnızken ve gece izledim. Sizde bu ortam ve yeterli düzeni kurarsanız filmden keyif alacaksınızdır.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +