Uzağa Bak Filmi – Look Away 2018 Full izle Türkçe Altyazılı – Behind The Glass

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 670 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Uzağa Bak Filmi – Look Away 2018 Full izle Türkçe Altyazılı – Behind The Glass

Uzağa Bak Filmi – Look Away 2018 Full izle Türkçe Altyazılı – Behind The Glass

Turkce Altyazi

Tür 2018 Film, Gerilim

Yapım 2018

Yönetmen Assaf Bernstein

Oyuncular Adam Hurtig , Cristina Segovia , Jordan Butterill , Harrison Gilbertson

Konusu

Bir diğer adı ile Behind the Glass olarak bilinen 2018 yapımı filmi dostum Penny’nin ısrarı üzerine ele aldık bugün. Lafı fazla uzatmadan hemen konuya geçiyorum. Hindistanlı Eisley sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa uğrayan, görünüşünü ve alışkanlıkları nitelendirilen, dalga geçilen bir kişilik olan aynı zamanda lise öğrencisi Maria’yı canlandırıyor.

Annesi Amy (Mira Sorvino) kızını dizginleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ama Maria’nın ruh sağlığı ve esenliği hakkında ciddi bir tehdit görüyor. Babası Jason Isaacs ise plastik cerrahı olarak görev yapmaktadır. Maria depresyondadır ve sürekli ayna karşısında kendisi ile konuşur. Maria bir gün aynanın kendisine cevap verdiğini görünce çok şaşıracaktır.

Piyasadaki çoğu psikolojik gerilim filmlerine taş çıkartacak cinsten bizlere izleme süresi olarak verilen 100 dakikanın nasıl bittiğini anlayamayacağınız bir film, tabi bu serüvenin benim gözümde eksik bir yönü oldu buda final bölümüne geldiğimizde hayal kırıklığı yaşadım. Sonu hariç gayet güzel bir yapım.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +