Üç Harfliler Marid izle – 3 Harfliler Marid 2010 Sansürsüz Full

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 82 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Üç Harfliler Marid izle – 3 Harfliler Marid 2010 Sansürsüz Full

Üç Harfliler Marid izle – 3 Harfliler Marid 2010 Sansürsüz Full

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2010

Yönetmen Arkın Aktaç

Oyuncular Gülseven Yilmaz , Kayra Simur , Özgür Özberk , Ufuk Asar

Konusu

3 harfliler marid filmini şöyle değerlendirmek gerekir benim düşüncem bütçe düşük olunca mekanlar ve efektler de çok kısıtlı oluyor etki gücü düşük oluyor kaldı ki senaryoda çok iyi olmayınca ortalamanın bir tık altında kalmış ve bir çok eleştiriye gebe kalmış durumda bu yapım.

Birkaç sahnesi ve ses efektleri dışında pek etkilendiğimi söyleyemem genel olarak efektler üzerinden yürüyerek korkutulmaya çalışılmış. Zaten 3 harfli diyorsa Türk insanı azda olsa korkar ama filmden veya filmin çok kaliteli olmasından değil sadece isminden veya konusundan korkar.

Birde işin ucunda din olunca filmin içerisine din girince insan elbetteki geriliyor insanı ister istemez ürpertiyor. Sonuç olarak fazla beklentiye girmeden seyir edilebilecek evde tek başınıza izlemenizi pek tavsiye etmeyeceğim çünkü ( bir kaç arkadaş sorun yaşadığını söylediler uyuyamama gibi ) ortalama bir Türk korku filmi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +