Trust Filmi izle 2010 – Güven Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART 443 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Trust Filmi izle 2010 – Güven Türkçe Altyazılı

Trust Filmi izle 2010 – Güven Türkçe Altyazılı

Turkce Altyazi

Tür Dram, Gerilim, Suç

Yapım 2010

Yönetmen David Schwimmer

Oyuncular Viola Davis , Noah Emmerich , Spencer Curnutt , Brandon Molale

Konusu

Yapımın içeriğini sosyolojik bir drama olduğunu söyleyebilirim. Teknolojiyle beraber gelen tik tok instagram twitter ve bunun gibi mecraların sonucunda oluşabilecek sorunlara değinen bir film. Aslında risk bölgesi sadece gençler değil büyükler içinde risk var. Teknolojinin nimetlerinden faydalanırken diğer taraftan oluşan girdaba dikkat çekilmiş.

Oyunculuklar gayet yeterli ve aynı şey filmin senaryo ve işlenişi içinde geçerli. Durgunluğundan rahatsız olanlar olmuş ama bana göre sürükleyici bile sayılır. Bizlere çocukların istismar için nasıl kandırıldığını, teknolojinin buna nasıl alet edildiğini gözler önüne sermekte. Toplum hayatında, okulda veya herhangi bir kurum yada kuruluş içinde insanlar kendilerine güvenilmesini iltifat edilmesini ister böylece kendine bir çeşit öz güven duyar eğer bunlar olmazsa insan zamanla yalnızlaşır ondan sonrada tehlike çanları çalmaya başlar.

Seyirciye izlerken hem dramı anlatmak hem de biraz da olsa öğüt vermek amacı güdüyordu diyebiliriz. Akıcı senaryosu ve kaliteli kadrosuyla türünü sevenleri memnun edeceğini düşündüğüm bir dram filmi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +