The Water Diviner Full izle – Son Umut 2014 Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 3.691 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 8 Beğendim  2 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
The Water Diviner Full izle – Son Umut 2014 Türkçe Dublaj

The Water Diviner Full izle – Son Umut 2014 Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür Dram, Savaş

Yapım 2014

Yönetmen Russell Crowe

Oyuncular Salih Kalyon , Cem Yılmaz , Yılmaz Erdoğan , Olga Kurylenko

Konusu

Helal olsun yönetmen Russel Crowe ilk defa Türklerin kötü gösterilmediği bir yabancı film izledik ayrıca bizim gelenek göreneklerimize de saygı duyularak çekilmiş bir film zaten öyle olmasa Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan kabul etmezdi projeyi Çanakkale savaşını onların gözünden izlemekte ayrı bir zevkti her yönüyle harika bir film olmuş.

İnsan ne kadar açgözlü ve tatmin olmayan bir nankördür ki, kimseye kalmayacak dünya için o kadar acıyı biriktirir ve yaşatır film beni çok üzdü, bütün güzel kelimelerimi unutturdu, savaşta atılan her kurşun. Dünyada ki en güzel duygulara isabet etti Cem Yılmaz ne güzel ezan okudu keşke tamamlayabilseydi.

Güzel ülkemizi bizden kat kat daha iyi anlatmış adam. Hangi film var ki bizim ülkemizi tam anlatan bir dizi de film de ezan sesi duydunuz mu hiç elin adamı o ezan sesini koymuş caminin içine girmiş keşfetmiş ve diğer insanların keşfetmesini sağlıyor. Emek var, oyunculuklar şahane, savaştan sonra yaşanan kayıpların içinde içinde kalan son umuda tutunmak isteyen bir adamın öyküsü mutlaka izleyin.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +