The Quake Full izle – Skjelvet Filmi 2018 Türkçe Dublaj

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
The Quake Full izle – Skjelvet Filmi 2018 Türkçe Dublaj

The Quake Full izle – Skjelvet Filmi 2018 Türkçe Dublaj

Turkce Altyazi

Tür 2018 Film, Aksiyon, Dram, Gerilim

Yapım 2018

Yönetmen John Andreas Andersen

Oyuncular Ingvild Haugstad , Tina Schei , Hang Tran , Ravdeep Singh Bajwa

Konusu

1904 yılında merkez ölçeğinde alınan değerlere göre 5,4 büyüklüğünde bir deprem Oslo’yu sarstı. Merkez üssü, Norveç başkentinde doğrudan hattı olan Oslo Rift’indeydi. Yarıktan günlük olarak kaydedilen depremler vardı ve jeologlar tam olarak emin olmakta zorlandılar.

Ancak argümanlara göre bu alanda daha büyük depremler bekleyebiliriz. Ne zaman nasıl kimse kesin bir şey söyleyemez ama bilinen tek bir şey var Oslo’daki insan ve altyapı yoğunluğu bugün 1904’tekinden çok daha savunmasızdır. Ya büyük bir deprem geliyorsa yaşanacak çok büyük sıkıntılar olabilir.

Filmin başlangıcında ilk yarım saatlik dilimde giriş kısmı ağır ilerliyor olabilir fakat ilerleyen süre zarfı çok hareketli diyebilirim. Hatta son 40-45 dakika gerçekten çok başarılı görsellik oyunculuk gerçekten takdire şayan. 2015 Norveç yapımı The Wave Orijinal adıyla Bølgen filminin devamı niteliğinde yapılmış isteyenler o filme de göz atabilirler.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +