The Post Film izle Tom Hanks 2018 Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART YEDEK TEK PART 18.837 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 12 Beğendim  9 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
The Post Film izle Tom Hanks 2018 Türkçe Dublaj

The Post Film izle Tom Hanks 2018 Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür 2017 Film, Biyografi, Dram

Yapım 2017

Yönetmen Steven Spielberg

Oyuncular Tracy Letts , Tom Hanks , Sarah Paulson , Bob Odenkirk

Konusu

Her şeyiyle muhteşem bir film. Ağır tempolu diyenlere aldırmayın sakın sinemayı Cem Yılmaz ın yaptığı esprileri ucuca ekleyerek araya kostüm mekan sokmayı film olarak zannedenler sizlere bu film ağır gelebilir. Bu filmi her açıdan bir başyapıt olarak görüyorum ben.

Senaryo, yapım, oyunculuk üstelik konu bizim ülkenin koşullarına tam oturan bir benzeşme de. 1971’de Vietnam savaşıyla ilgili hükumetin halkı kandırarak yıllarca binlerce genci savaşa gönderdiği belgeler Washington Post gazetesine gelir. Ama başkan Nixon ciddi anlamda basına sansür uygulamaktadır. Bahane de ulusal güvenlik olmasıdır.

Üstelik gazete o günlerde halka açılmak üzeredir. Ya haberi yapacak ve halka hizmet edecek ama belki de kapanacak, ya da haberi tutacak ve gazetenin çıkarını koruyacak. Ruhunu güce satıp hala gazeteciyim diye geçinenlere ithaf olunur bu film onlara yapılmış bir film izlerler mi derseniz bilinmez son zamanların en iyi filmleri arasında yer alıyor.

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +