The Possession of Michael King Türkçe Dublaj izle – Michael King Vakası 2014

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 700 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
The Possession of Michael King Türkçe Dublaj izle  – Michael King Vakası 2014

The Possession of Michael King Türkçe Dublaj izle – Michael King Vakası 2014

Turkce Altyazi

Tür Korku

Yapım 2014

Yönetmen David Jung

Oyuncular Dale Dickey , Gabe Gomez , Patricia Healy , Shirley Jordan

Konusu

Ben bu yapımı beğenenler kervanına katıldım. Üst düzey saçmalık ve kötü oyunculuklarla dolu o kadar korku filminin puanları bu kadar yüksekken, hem farklı giriş hikayesi, hem tüm izleyenler tarafından tasdiklenmiş başrol oyuncu performansı, hem de başarılı efekt ve sahneleri ile bu filmin puanının hak ettiğinin bu kadar altında olmasına anlam veremiyorum.

Listelerde en üstlerde yer almaz ama yine de izlenebilir ve tavsiye edilebilir bir film olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Shane Johnson’u tebrik ediyorum. Tek kişilik dev bir kadro derler ya hani işte öyle bir film nasıl çekilir derlerse bu filmi göstermeyi düşünüyorum. Gerçekten o nasıl bir oyunculuk, o nasıl bir rol yapmadır. Bir ben mi etkilendim bilmiyorum ama gerçekten takdire şayan bir performans sergilemiş.

Konu başlarda ağır tempo ilerlediği için sıkıcı gibi gözükse de olaylar ilerledikçe gerilim seviyesi artan bir korku filmi olmuş. Filmin akıcılığı ve yönetmenin izleyiciye geçirdiği gerçek duygu hissi çok başarılıydı. Cümlelerimin sonuna gelirken filmi izlememi tavsiye eden film kültürünü beğendiğim Dilek’e teşekkürlerimi sunarım.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +