The Belko Experiment Türkçe Dublaj izle – Belko Deneyi Filmi 2016

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 1 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
The Belko Experiment Türkçe Dublaj izle – Belko Deneyi Filmi 2016

The Belko Experiment Türkçe Dublaj izle – Belko Deneyi Filmi 2016

Turkce Altyazi

Tür Gerilim, Korku

Yapım 2016

Yönetmen Greg Mc Lean

Oyuncular Melonie Diaz , Sean Gunn , Josh Brener , David Del Rio

Konusu

Aslında çok çok üst düzey bir gerilim filmi olmamakla beraber izlerken de sıkmıyor. Daha önce benzer yapımlar gördük, izledik bu yüzden şahsen ben ne oluyor falan demedim, anlamakta güçlük çekmedim.

Ama piyasadaki 5 para etmez filmleri düşününce bu yapım gayet izlenilebilir düzeyde, tek mekan gerilim sevenlerin izlemesi gereken bir film zaten piyasada kaliteli çok tek mekan film bulamazsınız. İnsanın yaşamak için yapabileceği, kendi sınırlarının ötesine de gidebileceğini bizlere gösteren bir film aynı zamanda.

Giriş ve sonuç kısmı başarısız olsa da gelişme kısmı, gerilimin tırmandığı sahneler iyiydi. Tanıdığımız hatta oyunculuğunu bildiğimiz isimlerin olması da filme kalite katmış. Bol bol kan göreceğiniz, hayatta kalma adına herkesin birbirini öldürme çabasını anlatan ve mideniz kaldırdığı sürece izleyebileceğiniz bir yapım.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +