Tepenin Ardı Filmi 2012 Full izle – Yerli Film

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 556 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Tepenin Ardı Filmi 2012 Full izle – Yerli Film

Tepenin Ardı Filmi 2012 Full izle – Yerli Film

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2012

Yönetmen Emin Alper

Oyuncular Tamer Levent , Mehmet Özgür , Berk Hakman , Reha Özcan

Konusu

Biraz ütopyaya da kaçan bir dram filmiydi. Soyut bir düşman kavramını filme yerleştirmek adına zorlanmayan ve devamlı suçlamada bulunan bir karakter üzerinden anlatılan hikayenin sanatsal bir çerçeveye sığdırılmak istenmesi bence biraz da zorlamaya girmiş.

Güzel bir kadro ve erkek ağırlıklı olması özetinde de söylediği gibi erkek egemenliğine dayalı eleştirel bir dil kullanılmış. Ama bunu eleştirmek adına daha güzel ve somut örnekli daha hareketli bir film olabilirdi. Biraz bu Türkiye’de taklit olmaya başlayan bir tarz oldu. Hemen hemen bütün sanat filmlerindeki görsel betimlemeler sözlerin önüne geçti ve bunu gerçekten yapan da yapamayan da kullanmaya başladı.

O köy ortamını çok iyi yansıtmışlar eskiden yazları gittiğim için iyi biliyorum zaten çekildiği yerde bizim oralar. biraz durağan bir film herkes beğenmeyebilir ancak güzeldi. Bu arada yapım İstanbul Film Festivalinde en iyi film ve en iyi senaryo ödülünü almıştır.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +