Sweet November izle – Kasımda Aşk Başkadır Filmi Türkçe Dublaj Full

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 675 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 4 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Sweet November izle – Kasımda Aşk Başkadır Filmi Türkçe Dublaj Full

Sweet November izle – Kasımda Aşk Başkadır Filmi Türkçe Dublaj Full

Turkce Dublaj

Tür Dram, Romantik

Yapım 2001

Yönetmen Pat Oconnor

Oyuncular Lauren Graham , Jason Kravits , Michael Rosenbaum , Tom Bullock

Konusu

Bir üniversite arkadaşımın şiddetli tavsiyesi üzerine izlemiştim bu filmi şimdide ona ithaf ederek yazıma başlıyorum. Hayatımın en mutlu en güzel yıllarıydı bu filmi izlediğim yıllar. Film başlarda romantik komedi izlenimi verse de özellikle yarısından sonra konunun ağır bir dram olduğunun farkına varıyorsunuz.

Kimisi için Mart, kimisi için haziran kimisi içinse Kasımdır o ay benim için Nisan mesela, mühim olan tüm hayatına o ayı yayabilmektir. Filme gelecek olursak çok şey söylenebilecek bir film değil. Aşka farklı bir bakış açısından bakılmış bir filmdir. Aslında herkesin yapmak istediği şey her an ölecekmiş gibi yaşayıp hayatın tadını çıkarmaktır. Fakat olmuyor bunun için hayat şartlarımız el vermiyor geçinmek bir hayli zorlaştı günümüzde.

Aşk filmi deyince ilk bu aklıma bu yapım geliyor. Neden öyle bir düşünün. Film için söylenecek fazla bir söz yok isminin çevirisi haricinde her şeyiyle sizi alıp yükseltiyor sonra da yerden yere vuruyor. Kaçırılmayacak bir film izleyeceksiniz.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +