Suspect X Filmi – Perfect Number izle – Mükemmel Sayı Kore 2012

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Suspect X Filmi – Perfect Number izle – Mükemmel Sayı Kore 2012

Suspect X Filmi – Perfect Number izle – Mükemmel Sayı Kore 2012

Turkce Altyazi

Tür Romantik, Suç

Yapım 2012

Yönetmen Bang Eun Jin

Oyuncular Kim Bo Ra , Ryu Seung Beom , Lee Yo Won , Kwak Min Ho

Konusu

Matematik, cinayet, aşk ve sakar olma durumu, bunlar ile işlenen bir cinayet. Gel de inandır buna polisi, işi çok zor ikisininde. Çok ilginç bir film izleyeceksiniz ama herkesi birbirine benzettiğim için izlemekte gerçek anlamda çok zorlanıyorum bu uzak doğu filmlerini. Karakterleri karıştırma olmasın diye filme konsantre olamıyorum.

Hiç düşünmeden izleyin tarzında bir yapım polisiye, gerilim, romantik her şeyden biraz ve sonunda ağır bir dram içeriyor hep söylüyorum yine söyleyeceğim bu Kore işi biliyor nasıl yapacaklarını seyirciyi nasıl çekeceklerini çözmüşler her filmleri başarılı sayılır neredeyse.

Bir matematik dahisi hayattan tam da vazgeçmek üzere olduğu bir anda yeni tanıştığı bir kıza aşık olacaktır. Bu ona yaşama sevinci verir hayatın anlamını katar. Sırf finali için bile izlenir derecede akıl oyunları, cinayet ve aşk temalı bir film arıyorsanız bu film en iyi seçimlerden birisi olacaktır.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +