Stalinin Ölümü izle 2018 – The Death of Stalin Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 5.866 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  2 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Stalinin Ölümü izle 2018 – The Death of Stalin Türkçe Altyazılı

Stalinin Ölümü izle 2018 – The Death of Stalin Türkçe Altyazılı

Turkce Altyazi

Tür Biyografi, Dram

Yapım 2018

Yönetmen Armando Iannucci

Oyuncular Jason Isaacs , Steve Buscemi , Simon Russell Beale , Rupert Friend

Konusu

Son zamanlarda vizyona oldukça ilginç ve heyecanlı filmler gelmektedir. Sinema sektörüne yapılan yatırımlar artmakta olup teknolojinin de gelişmesi ile oldukça güzel ve kaliteli filmler yapılmaktadır. Bu filmlerden bir tanesi de Stalin’in Ölümü adlı filmdir. Korku filmi gibi gelse de aslında çoğunlukla Biyografi, Dram ve Komedi türlerini içermektedir. Film hakkında sizlere daha detaylı bilgi verip konusu hakkında bilmeniz gerekenleri yazacağız.

2017 yılında çıkan bu film Fransa, İngiltere yapımıdır. Toplam film uzunluğu 106 dakikadır. Yönetmeni Armando Lannucci’dir. Filmde oldukça kaliteli oyuncular karakterlerine bürünmüştür. Bu kişiler Steve Buscemi, Simon Russell Beale, Paddy Considine, Rupert Friend ve Jason Isaacs’dir.

Stalin’in Ölümü Konusu

Film Biyografi, dram ve komedi içermektedir. Sovyetler Birliği’ lideri olan Jozef Stalin beklenmedik bir şekilde hayata gözlerini yumar. Fakat beklenmedik olan bu ölümün ardından koltuğa kimin geçeceğine bir türlü karar verilemez. Bu koltukta oldukça fazla kişinin gözü vardır. Fakat tek bir kişi oturacağından bu kişiler arasında bir kargaşa çıkar. Bu sırada oldukça ilginç ve komik olaylar yaşanır.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +