Slither 2006 Türkçe Dublaj Full – Yaratıklar Film izle

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 753 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 1 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Slither 2006 Türkçe Dublaj Full – Yaratıklar Film izle

Slither 2006 Türkçe Dublaj Full – Yaratıklar Film izle

Turkce Dublaj

Tür Bilim Kurgu, Korku

Yapım 2006

Yönetmen James Gunn

Oyuncular Elizabeth Banks , Tania Saulnier , Michael Rooker , Zak Ludwig

Konusu

Eski bir film olmasına rağmen görüntü ve senaryo olarak bence gayet başarılı bir iş çıkarmışlar. Bazı sahnelerinde her ne kadar mide bulandırıcı şeyler olsa da filmin çekildiği yıla göre yorumlamak adil olur diye düşünüyorum.

Amerika’nın Wheelsy kasabasında bazı ilginç olaylar gelişmeye başlar. Bir çok evcil hayvan kısa aralıklarla kaybolmaya başlar ve insanlar bu durumdan ciddi anlamda ürkerler. Kimse bu olanlara bir anlam yükleyemez. Kasabanın şerifi Bill Party ve ekibi bu karanlık durumu araştırmaya karar verirler. Yapım korkudan çok macera tarzında evet bu doğru ayrıca eğlenceli. Yaratık konulu filmlere farklı bir bakış açısı getirilmiş hepsi bu.

Filmin çok iyi olduğunu iddia edemem ama boş bir zamanınızda değerlendirme listenize alabilirsiniz. Değişik ve ilginç bir konusu var. Yapılan yorumları göz önünde bulundurmayın. Çünkü herkesin film zevki ve anlayışı farklı olduğundan kötü yorumlar geldiğini görebilirsiniz.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +