Sinyalciler Full izle – 2017 Sansürsüz

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 45.050 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 20 Beğendim  23 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Sinyalciler Full izle – 2017 Sansürsüz

Sinyalciler Full izle – 2017 Sansürsüz

Yerli Film

Tür Komedi, Yerli

Yapım 2017

Yönetmen Ahmet Kapucu

Oyuncular Tamer Karadağlı , Burak Satıbol , Erdağ Yenel , Cemal Hünal

Konusu

Benim hoşuma gitti sayılır çok akıcı gidiyor tabi bu filmden ne beklediğiniz de önemli bir rol alıyor filmi izlerken Burak Satıbol, Ayhan Taş, Erdağ Yenel üçlüsü güzel götürmüş filmi oyunculuklarını beğendim. Öyle aman aman bir film mi kesinlikle hayır ama izlenir ayarda bir film.

Orta halli düşük bütçeli güzel bir akşamda ailecek izlenebilir neden olmasın. Çok fazla sinema ayarında değilde daha çok televizyon filmi tadında sanki televizyona film çekmişler gibi bir hisse kapıldım. Mahmut Tuncer de rol almış çok uzun olmasa da bir kaç küfürlü sahnesi var.

Çok küfür edince, aşırı komik ya da komedi filmi olacak sanıyorlar herhalde. Küfür olmasın demiyoruz gerçek hayatta olan bir şey artık küfür etmeyen insan kalmadı neredeyse ama bu filmde biraz aşırı derecede kaçmış fazla küfür de tat kaçırıyor. Tekrar belirtmeliyim sinema filmi ayarında değil evde vakit geçirmek için boş vakitlerde izlenebilir.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +