Sinsiran izle – Sinsiran Yasak Aşk Türk Korku Filmi 2017

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Sinsiran izle –  Sinsiran Yasak Aşk Türk Korku Filmi 2017

Sinsiran izle – Sinsiran Yasak Aşk Türk Korku Filmi 2017

Yerli Film

Tür 2017 Film, Yerli

Yapım 2017

Yönetmen Samet Çakırtaş

Oyuncular Akın Ayvaz , Sebahat Adalar , Şehmus Kartal , Pınar Güven

Konusu

2017 yapımı olan bu filmde gerilim ve korku temaları göz önünde bulundurulmuş baş rol oyuncularına göz attığımızda aslında benim pek yakinen takip ettiğim isimler yok ama iyi kötü herkes oyunculuğunu göstermeye çalışıyor.

Filmin konusuna gelecek olursak evli bir çiftin kardeşleriyle beraber İstanbuldan köylerine geri dönmesiyle yaşanan olayları anlatıyor. Seher köye döndükten bir süre sonra kaçırılır ve bir sır gibi ortadan kaybolur bu kızın kaybolmasıyla birlikte Bedri inanılmaz derecede kabuslar görmeye başlar işkence gibi her gece uyku uyuyamaz. Tanıştığı bazı arkadaşları ona büyü yapıldığına dair bir takım şeyler söyler ve bunu çözüme kavuşturmak için büyücüye giderler.

Bedri’nin bu durumunun ortadan kaybolan Seherle bir ilgisi olabilir mi ? Kayıp olan kız ortaya çıkacak mı ? Bunların hepsinin yanıtı filmde verilmiş. Boş vakitlerde izlenebilecek orta şekerli bir yerli korku filmi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +