Silsile Full izle 2014 – Sil Sile Filmi

FRAGMAN TEK PART 30.829 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 8 Beğendim  30 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Silsile Full izle 2014 – Sil Sile Filmi

Silsile Full izle 2014 – Sil Sile Filmi

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2014

Yönetmen Ozan Açıktan

Oyuncular Esra Bezen Bilgin , Nehir Erdoğan , Serkan Keskin , Tardu Flordun , İlker Kaleli

Konusu

Herkesin kabus dolu bir gecesi olmuştur bu filmde öyleydi bitmeyen gece havanın kararmasıyla başlar ve sabaha kadar devam eder her şey olması gerektiği gibi tabi olayları biraz büyütüp abarttı gençler bu bir film değilde gerçek olsaydı aynı bu kişilerle aynı böyle olurdu gerçekten başarılı oyunculuklar senaryo kurgu konu güzeldi sevdim sonu da tam olması gerektiği gibiydi.

Bu filme bir yerde denk geldim film ilerledikçe saatlerin nasıl geçtiğini anlayamadım. Film gerçekten güzeldi bir insanın başına gelebilecek bir olay olması ve karakterlerin gerçek hayatta karşılaşacağımız insanlara benzemesi filme odaklanmamıza sebep oluyor. Biz Türkler de istediğimiz zaman psikolojik dram türünde güzel eserler yapabileceğimizin kanıtı olmuş gibi.

Film sizi ilk 10 dakikada içine bir çekiyor son dakika ve ana kadar sürüklüyor. Son dönemlerde Türk sineması olarak güzel işler çıkartıyoruz silsilede bunların bir parçası gayet güzel hareketli gizemli bir yapıttı oyunculuklar da güzeldi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +