Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle – 2015 Sansürsüz

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 60.857 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 101 Beğendim  67 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle – 2015 Sansürsüz

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle – 2015 Sansürsüz

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2015

Yönetmen Erdi Dikmen

Oyuncular Barbaros Dikmen , Selen Seyven , Ayçe Abana , Yakup Yavru

Konusu

Önüne gelen kendini sinema eleştirmeni ilan etmeye başlamış bile siz bir sinemacı yada yapımcı olsanız Harry Potter kalitesinde film yapacak teknoloji yok stüdyo yok ekip yok bütçe yok, yapsan bile hitap edecek kitle yok gelir karşılayacak sektör yok orta doğu ve balkanlar haricinde dünya diyebileceğin bir pazar yok.

Bu şartlar içerisinde bu ülkede kaliteli bir filmin altına girer misiniz soruyorum size ? Bu ülkenin sektörü komedi biraz korku başka bir iş çıkmaz aksiyon filmleri tam bir fiyasko zaten rezaletin altında 3.Dünya ülkelerinde daha iyi aksiyon filmleri çekiliyor daha güzel görsel efektler sunuluyor. Film için puanım düşük ve sadece vakit geçirmek için izlenilebilir.

Bir babayiğit çıkıp bu düzeni değiştirmedikçe bu düzen böyle devam edecek bundan sonra bir Türk filmini eleştirirken dünya standartlarına göre değilde Türkiye standartlarına göre eleştirin çünkü biz adamların 5 sene önce yaptıklarını biz 10 sene sonra anca yapabiliriz.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle – 2015 Sansürsüz (1 Yorum)

  1. İnsanların vakti bu kadar değersiz mi ya! Senaryo rezalet oyunculuklar berbat. İmkânlar dahilinde gayet güzel bir film olabilirdi! boş zamanınızı bile bu filmle zayi etmeyin derim olmamış.

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +