Sarıkamış Filmi – Eve Dönüş Sarıkamış 1915 Türk Filmi İzle

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Sarıkamış Filmi – Eve Dönüş Sarıkamış 1915 Türk Filmi İzle

Sarıkamış Filmi – Eve Dönüş Sarıkamış 1915 Türk Filmi İzle

Yerli Film

Tür Dram, Savaş, Tarih, Yerli

Yapım 2013

Yönetmen Alphan Eseli

Oyuncular Sıla Çetindağ , Muharrem Bayrak , Serdar Orçin , Nergis Öztürk

Konusu

Yapım bizi Doğu Anadolu’daki Kars’ın eteklerinde kurulu olan Sarıkamış Savaşı’ndan hemen sonraya götürüyor. Savaş bölgesinden kaçan ve eve dönüş yolunda güvenli bir yol bulma arayışında olan farklı yaşam alanlarından yedi kişilik bir grup, konu alınıyor.

Geçmişimizi tarihimizi bilmemiz ve anlamamız açısından güzel bir film fakat sinemacı gözünden bakacak olursak biraz durağan ilerliyor ve daha çok psikolojik bir film yapım olmuş. Film 7 kişi arasında geçiyor şehitlerimizden bahsedilmemesi pek hoş olmamış.

Çok zor doğa şartları ve koşullarında bu insanların hayatta kalma savaşını izleyeceksiniz. Soğuğa ve açlığa ve tabi ki umutsuzluğa karşı bir çıkış arayan çaresiz kişilerin nereye kadar sınırları zorlayabileceğini tüyler ürpertici bir şekilde işlemiş olması beni cezbetti bu açıdan eve dönüş filmini başarılı buldum.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +