Sanık Filmi – The Accused Full izle Jodie Foster 1988

FRAGMAN TEK PART 3.914 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 6 Beğendim  8 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Sanık Filmi – The Accused Full izle Jodie Foster 1988

Sanık Filmi – The Accused Full izle Jodie Foster 1988

Turkce Altyazi

Tür Dram

Yapım 1989

Yönetmen Jonathan Kaplan

Oyuncular Carmen Argenziano , Steve Antin , Jodie Foster , Scott Paulin

Konusu

Jodie Foster’ın baş rolde oynadığı ve oyunculuğunu inanılmaz derece gösterdiği eski bir yapım olan sanık filmi, hikayesi olsun işleyişi olsun kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor, tarihin tozlu raflarında.

Filmde üç kişinin tecavüzüne uğrayan kadının tecavüzcülere verilen cezaların az olduğunu düşünüp onlara karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Fakat sonrasında onu bekleyen bir takım olumsuz şeyler vardır. Her açıdan filmin gerçekten kaliteli olduğunu söylemek istiyorum gerçekçiliğiyle beni mest etti diyebilirim sürükleyici bir film olmasının yanında insanı istemsizce içine çekiyor. Daha en başında kaçarken gördüğümüz Sarah’ın başına gelenleri düşününce tam anlamıyla tüylerim ürperdi.

Şunu söylemeyi atlamışım bilenler bilir J. Foster bu filmiyle o senelerde oscar ödülü almıştır. Bunu da eğer izlerseniz hakkını vererek aldığını göreceksiniz, bir tecavüz olayı ancak bu kadar çok boyutlu ele alınabilirdi. Her ne olursa olsun hiçbir insan tecavüzü hak etmez. Kadın hakları denen bir olay var.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +