Reis Filmi izle 2017 – RTE Yerli Film Full

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 11.027 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 8 Beğendim  6 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Reis Filmi izle 2017 – RTE Yerli Film Full

Reis Filmi izle 2017 – RTE Yerli Film Full

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2017

Yönetmen Hüdaverdi Yavuz

Oyuncular Ayhan Eroglu , Abidin Yerebakan , Volkan Başaran , Reha Beyoğlu

Konusu

Tarafsız açıdan bakacak olursak eğer güzel bir biyografi filmi olmuş. R T E nin Türkiye siyasetinde önemli bir yeri olduğu aşikar ve onun biyografisinin yapılması normal ama film daha doğal ve birebir yapılmalı o dönemleri etkili ve güzel işlemeliydi bence yinede hoşuma gitti.

Bir sinema sever gözü ile baktığımızda filmde eski İstanbulu eski yardımseverliği eski dostlukları anlatıyor. Aynı bunun gibi senaryoların Türkiye’nin siyasi tarihine damga vurmuş önemli isimler için gişe korkusu olmadan uygulanması kültür seviyesinin üst düzeye çıkarılmasına destek olacaktır. Sinema bu yönde önemli bir değerdir.

Biyografi konulu Türk yapımların tarihimizdeki eksikliğini bu vesileyle sizlere anlatmak istedim. Filme geçecek olursak eşdeğerlerine pek rastlayamadığımız ya da kıyaslama yapamadığımız için sinemaseverler adına standartları bize gösterecek bir film olmuş. Bir tık üstünde yeni biyografi filmleri gelmesini ümit ediyorum.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +