Öldürme Arzusu Bruce Willis – Death Wish Türkçe Dublaj 2018 izle

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 75.013 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 43 Beğendim  35 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Öldürme Arzusu Bruce Willis – Death Wish Türkçe Dublaj 2018 izle

Öldürme Arzusu Bruce Willis – Death Wish Türkçe Dublaj 2018 izle

Turkce Dublaj

Tür 2018 Film, Aksiyon, Suç

Yapım 2018

Yönetmen Eli Roth

Oyuncular Bruce Willis , Elisabeth Shue , Camila Morrone , Dean Norris

Konusu

Aksiyon seveler ekran başına toplanın Bruce Willis filmi geldi. Bir zamanlar Charles Bronson’un oynadığı intikam filminin yeniden düzenlenmiş hali diyebiliriz. İlki 70 li yıllarda çekilen filmde bir Vietnam gazisinin kızını ve karısını öldüren ve öncesinde de tecavüz eden bir grup serseriden intikam alması konu ediliyordu.

Adam gece sokağa çıkıp önüne gelen serserileri öldürmeye başlıyor. Sokakları temizliyor suçtan ve suçlulardan. Öyle ki polis bile sokakların bu halinden memnun kalıp, suçluyu bildikleri halde onu tutuklamak yerine, ülkenin en çok suç işlenen diğer şehrine gitmesine göz yumuyorlar.

Hangi filmler tekrar çekilmedi ki bu filim de neden tekrar çekilmesin ? Üstelik Bruce tam isabet gibi duruyor. İntikam filmi severler için güzel bir seçim olacaktır. İlk film Paul Kersey karakterinin değişimine ve insanlara tehlike yaratan pislikleri yok etmesine odaklanıyordu. Karısının katillerini asla kim olduğunu öğrenmiyor ve öldürmesi imkansız bir hal alıyordu. Bu sebeple klasik bir intikam filminden ayrılıyordu. Lütfen bu film ile alakalı görüşlerinizi bizim ile paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Öldürme Arzusu Bruce Willis – Death Wish Türkçe Dublaj 2018 izle (1 Yorum)

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +