Odds Are Filmi izle 2018 – Odds Are Tükçe Altyazılı Full

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Odds Are Filmi izle 2018 – Odds Are Tükçe Altyazılı Full

Odds Are Filmi izle 2018 – Odds Are Tükçe Altyazılı Full

Turkce Altyazi

Tür 2018 Film, Gerilim, Gizem

Yapım 2018

Yönetmen Peter Markle

Oyuncular Sheila Collins , Alejandra Morin , Ron Eldard , Craig Waser

Konusu

Kısa bir eleştiri ile başlayacağım sözlerime daha henüz filmin girişinde ‘ Gerçek Bir Hikayedir ‘ cümlesi gözümüze sokulmak istenmiş, evet yaşanmış hikayeleri millet olarak severiz ama bırakın da insanlar araştırarak kendileri tabiri caizse merak ederek bulsunlar sanki burada rant sağlanmaya çalışılmış yada dikkatleri üzerimize çekelim düşüncesiyle yaklaşmışlar gibi geldi bana. Bu sebepten memnun kalmadığımı belirtmek isterim.

2018 yılı yapımı çerezlik orta halli ve orta bütçeli bir gerilim filmi yapmışlar. 3 üniversite öğrencisinin yaptıkları bir hata sonucunda kendilerini ölüm kalım savaşının içinde bulması konu ediliyor. 100 dakikalık süresi içerisinde insanın pek sıkıldığı anlar olmuyor final bölümü ise güzeldi.

Odds Are 2018 gizem ve gerilim filmi size güzel zaman geçirtebilir fakat yüksek beklentiler içine girmeden izlemenizi tavsiye edebilirim nitekim hayal kırıklığına uğramanızı istemem.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +