Oculus izle Türkçe Dublaj – Göz Filmi 2013 Full

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 649 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Oculus izle Türkçe Dublaj – Göz Filmi 2013 Full

Oculus izle Türkçe Dublaj – Göz Filmi 2013 Full

Turkce Dublaj

Tür Korku

Yapım 2013

Yönetmen Mike Flanagan

Oyuncular Annalise Basso , Karen Gillan , Katee Sackhoff , Rory Cochrane

Konusu

Oculus 2013 – 2014 Filmi

Geçmişe dayalı bir biçimde işlenişi var ve sürükleyici bir eser. Temelinin bir cisim olması oldukça etkileyici. Gece yarısı izlerseniz sonlarına doğru biraz sizi ürkütecek bir yapım olmuş. Sonunu çok ilginç olmuş. Bambaşka bir eser olabilirdi bence bu film için yeniden çevrim yapılabilir.

Oyuncular harikulade Karen Gillian sen ne güzel oyuncusun ya gözlerim kanadı. James Wan ustalıkla yapmış bu filmi. Filmde nereden geldiği belli olmayan bir cisim var ve biz film boyunca evin içerisinde farklı farklı ruhlar görüyoruz hatta anne figürünün şeytani bir şeye dönüştüğüne tanık oluyoruz. Senaryo iyi sayılabilecek düzeyde. Asıl beğenimi kazanan filmin öncesi ve sonrasını aynı potada eritme amacı güden kurgusu olmuş.

İyi bir gerilim gizem filmi. Geçmişle geleceğe dönük sahnelerini iyi ayarlamışlar normalde sevmem geçmiş ve geleceğe dönen filmleri kafa karıştırıcı oluyor ama bu filmde bunu da iyi aktarmışlar bizlere kafa karışıklığı olmadan rahatça izlenilebilirliği var türünü sevenlere tavsiyemdir.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +