Müfettişin Çağrısı Filmi – An inspector Calls 2015 izle

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 826 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 4 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Müfettişin Çağrısı Filmi – An inspector Calls 2015 izle

Müfettişin Çağrısı Filmi – An inspector Calls 2015 izle

Turkce Altyazi

Tür Dram, Gizem

Yapım 2015

Yönetmen Aisling Walsh

Oyuncular Chloe Pirrie , David Thewlis , Ken Stott , Sophie Rundle

Konusu

Sanat sanat için midir yoksa sanat toplum için midir sorusuna b şıkkı diyen felsefe içeren bir film öyle aksiyon veya dedektiflik hikayesi bekleyenler sevmeyebilir ama verdiği ders çok güzel ben çok beğendim tavsiye de ediyorum.

Baba, kızı, kızın nişanlısı, kızın kardeşi ve kızın annesi örgüt şeklinde sırası gelince acı çektirmesini ve sonunda intihar etmesi anlatılıyor. Oldukça iyi bir film. Zaaflık, kıskançlık, kullanıp atmak, çaresiz bırakmak ve tüm bunları umursamaz şekilde bencilce davranışın nereye götürdüğü çok iyi şekilde aktarılmış. Miranda Richardson daha önce izlediğim And Then There Were None mini dizideki bu tip karakterle adeta biçilmiş kaftan. Agatha Christie esintisi bırakıyor.

Mekan kostüm tasarımı, müzik, hızlı kurgu ve elbette oyunculuğun kusursuz oluşu. Ama ben en çok verdiği mesajı beğendim. Tek eleştirebileceğim nokta süresini biraz daha uzun tutabilirlerdi, son kısmında herkesin de tam anlayamadığı bir şekilde pat diye bitiverdi, daha güzel bitirebilirlerdi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +