Marie Curie Full izle – Türkçe Dublaj 2016 Filmi

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 3.019 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 1 Beğendim  5 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Marie Curie Full izle – Türkçe Dublaj 2016 Filmi

Marie Curie Full izle – Türkçe Dublaj 2016 Filmi

Turkce Altyazi

Tür Biyografi, Dram, Romantik

Yapım 2016

Yönetmen Marie Noelle

Oyuncular Charles Berling , Daniel Olbrychski , André Wilms , Izabela Kuna , Karolina Gruszka

Konusu

Marie Curie nin Hayatı

Marie Curie nobel ödülü sahibidir 20. Yüzyıla damga vurmuş bir kadının tutku özlem dolu hikayesini konu almaktadır. Erkek etkinliği olduğu bir toplumda kadınların da başarılı olacağını göstererek ilham verici bir nobel ödüllü kadının mücadelesi. 2016 Yılında Almanya’nın Hamburg film festivali Art Sinema ödülü adayı olmuştur.

Marie 1905 yılında eşi Pierre ile birlikte radyoaktif maddelerin keşfi üzerine ödül aldıktan sonra hayatlarına yeni zorluklar gelmiştir. Bu zorluklarla boğuşurken bir anda araştırmalarına farklı ülke olan Fransa da devam etmeye karar verirler. Fransa da çocuklarına daha iyi bir hayat kuracaklarını düşünen çift oraya giderler. Bir süre sonra Marie aşkla bağlı olduğu eşi Pierreyi kaybeder. Hiç bilmediği bir ülkede çocukları ile yalnız kalmıştır. Tek başına kaldığı ülkede yaşam git gide zorlaşacaktır. Çünkü oradaki halkın kafalarındaki tabuları yıkmak bu kadarda kolay değildir. Marie Curie tüm zorluklarla baş etmektedir ama o pes etmeyecek mücadele edecektir.

Farklı alanlarda 2 nobel ödülü almış tek bilim kadınıdır. Günümüzde de Marie Curienin ismi ve çalışmaları bir çok bilim insanına ve bilim ile uğraşan kişiler için ilham kaynağı olmaktadır onun asla pes etmeden mücadele vermesi kendisini bilime adaması gerçekten mükemmel. Filmi herkesin izlemesini tavsiye ederim. Çünkü zorluklara karşı nasıl başa çıkmak gerektiğini net bir dille anlatıyor.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +