Malicious 2018 Türkçe Dublaj izle – Malicious Filmi

FRAGMAN TEK PART 23.647 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 7 Beğendim  10 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Malicious 2018 Türkçe Dublaj izle – Malicious Filmi

Malicious 2018 Türkçe Dublaj izle – Malicious Filmi

Turkce Altyazi

Tür 2018 Film, Gerilim, Korku

Yapım 2018

Yönetmen Michael Winnick

Oyuncular Yvette Yates , Ben VanderMey , Joy Kate Lawson , Jaqueline Fleming

Konusu

2018 yılının merakla beklenen korku filmi ile karşılaştınız bugün bu sebepten şanslısınız. Yapım 94 dakika kadar bir süre zarfında işleniyor süresi olarak bizleri hoş tutmayı başardı. Bazı gerilim filmleri takdir edersiniz süresi olarak insanı bayıyor korkuyu da her dakika veremediğinden düşük puan alabiliyor.

Malicious filmi süresi bu bağlamda gayet yerindeydi. Özetle konusu şöyle gelişti, genç bir matematik profesörü ve hamile karısı, karanlık bir eve taşınıyorlar burada ise yanlışlıkla yada bilinçsizce de diyebiliriz öldürücü bir kötü niyetli varlığı serbest bırakıyor. İşte bu varlık tamda filmin ana korku ögesi olarak karşımıza çıkıyor.

Filmin eksik yönlerine gelince tüm korku filmlerinden gelen klişe sahneler burada da yer alıyor. Filmin ilerleyen süresinde kendinizi atmosfere kaptıramıyor içinizde yaşayamıyorsunuz sürekli bir atmosfer eksikliği hissettim. Orta halli bir korku filmi diye not düşeyim beklentileriniz yüksek olmasın ama izlemeden de geçmeyin.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +