Making a Killing izle 2018 – Öldürmek Filmi Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 1.203 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 2 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Making a Killing izle 2018 – Öldürmek Filmi Türkçe Altyazılı

Making a Killing izle 2018 – Öldürmek Filmi Türkçe Altyazılı

Turkce Altyazi

Tür 2018 Film, Suç

Yapım 2018

Yönetmen Devin Hume

Oyuncular Sally Kirkland , Christopher Lloyd , Aida Turturro , Mike Starr

Konusu

Yine gerçek bir hikaye, gerçek bir hayat öyküsü ile karşılaştınız bugün. Yaşanmış hikayeler biliyorsunuz diğer filmlere göre son zamanlarda daha fazla ilgi görmeye başladı. Hayatımızın içinden bir olay olması bizlerin daha çok hoşuna gider oldu. 105 dakika süresi ile Making a Killing filmi göz doldurmayı başardı.

Yönetmen Devin Hume’un Jamie Pelz ile birlikte yazdığı bir senaryodan çıkma yapımdır. Konu şöyle gelişiyor Arthur Herring (Mike Starr) kardinal adında küçük bir kasabada belediye başkanı olarak görev yapmaktadır. Kardeşi Vincent Herring ise (Jude Moran) onun sağ koludur ve onlar toplumda saygı gören kişiliklerdir.

30 yıl içinde kasabanın ilk cinayeti işlenmiştir. Bunun için kolları sıvayan kardeşler bu gizemli olayı araştırmaya başlayacaklardır. Suçu kimin işlediğini bulmak ise bir hayli zordur. Büyük beklentileriniz olmadan keyifle izleyebileceğiniz türden bir yapım olduğunu düşünüyorum.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +