Love Simon Filmi – Sevgiler Simon izle 2018 Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 1.044 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 2 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Love Simon Filmi – Sevgiler Simon izle 2018 Türkçe Altyazılı

Love Simon Filmi – Sevgiler Simon izle 2018 Türkçe Altyazılı

Turkce Dublaj

Tür 2018 Film, Dram

Yapım 2018

Yönetmen Greg Berlanti

Oyuncular Logan Miller , Tony Hale , Drew Starkey , Emily Jordan

Konusu

Yönetmenliğini Greg Berlanti’nin yaptığı bu harika ötesi yapımı nasıl nereden başlayıp anlatacağımı bilemiyorum bende uyandırdığı duygular çok çok farklı. Ön yargılarınızdan arınıp, insani duygularla ve empati kurarak izlerseniz eğer filmin ne anlatmak istediğini çözebilirsiniz.

Filmde eş cinsel olan bir gencin bu durumundan dolayı yaşadığı zorluklar ve aşk hayatının onu nasıl etkilediği, ailesi, arkadaşları tarafından bu olayın nasıl karşılanacağı kaygısı ve bir çok şey anlatılmak istenmiştir. Kendinizi bulmanız için ve aşkın verdiği heyecanı tatmak için muhteşem bir yolculuğu anlatan hikaye. Ben bu filme bayıldım anlatılmak istenen şeyler bizlere o kadar güzel yansıtıldı ki ben sanki kendimi filmin içerisinde gibi hissettim sizler de eminim ki bu yapımı çok beğendiniz.

Acaba Simon, ailesine ve arkadaşlarına gerçeği söyleyecek midir ? Bu olay ortaya çıktığında Simon’ un aşk hayatı nasıl bir döngü içerisinde olacak ben çok merak ediyorum bu filmi şiddetle izlemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +