Korku Seansı Serisi 1 The Conjuring izle Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 5.505 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 10 Beğendim  8 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Korku Seansı Serisi 1 The Conjuring izle Türkçe Dublaj

Korku Seansı Serisi 1 The Conjuring izle Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür Korku, Seri Filmler

Yapım 2013

Yönetmen James Wan

Oyuncular Joey King , Lili Taylor , Vera Farmiga , Patrick Wilson

Konusu

James Wan kaliteli korku filmlerinde görmeye alıştığımız bir yönetmen. Zaten filmin IMDB puanından kalite koktuğu bile anlaşılıyor. Bildiğiniz gibi korku filmleri IMDB’ de pek de yüksek puanlara sahip olmazlar diyerek ufak bir hatırlatmayla filme geçeyim. The Conjuring beni daha ilk dakikada kendine çekti. Çünkü konusu iddia ettikleri üzere “gerçek bir hikayeye” dayanıyor.

Korku Seansı Konusu

Gerilim seviyesini üst sınırda tutarak başlamışlar. Daha ilk dakikalarda “bu kadar çabuk mu ya” diye düşünüp filmden vazgeçmeyin. Giriş-gelişme-sonuç aşamalarına kesinlikle dikkat edilmiş ve olaylar birbiriyle bağlantılı olarak gelişme gösteriyor. Film asıl konusuna geçiş yaptığında daha ilk sahnede Amerikan yapımı olduğunu anlamak mümkün. Zaten çok çocuklu bir aile büyük bir eve taşınıyorsa direk akla Amerikan yapımı olduğu geliyor. Aile eve taşınır meğer o ev daha önceden öldürülen veya kendini asan kişilere şahitlik etmiştir dolayı ile onların ruhları o evde oturanların başına bela olur. Açıkçası konu olarak öncekilerinden çok da farklı bir film değil. Kanlı, vurdulu kırdılı, iğrenç sahneler barındırmıyor. Hatta neredeyse filmin asıl karakteri olan varlıkla bile pek yüz yüze kalmıyorsunuz.

En İyi Korku Filmi Korku Seansı

Genelde yandan önden arkadan çekim yapılmış. İşin ilginç yanı, bu kadar klişeyi kullanıp gerçekten etkileyici ve insanı ekrana kilitleyen bir film yapmayı nasıl başarmışlar işte onu anlamak çok güç. Çünkü izlerken gerçekten de sıkılmıyorsunuz oturduğunuz yerde çivilenip kalıyorsunuz gerilimi de iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Türü sevenlere kesinlikle tavsiye ederim. Bu kadar klişe bir konudan bu derece bir film çıkarttığı içinde James Wan’ı kutlamak gerek tebrik ederim.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Korku Seansı Serisi 1 The Conjuring izle Türkçe Dublaj (2 Yorum)

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +