Karanlık Sır 2018 izle – Marrowbone Full Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART YEDEK TEK PART 8.135 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 8 Beğendim  9 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Karanlık Sır 2018 izle – Marrowbone Full Türkçe Dublaj

Karanlık Sır 2018 izle – Marrowbone Full Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür 2018 Film, Dram, Gerilim

Yapım 2018

Yönetmen Sergio Sanchez

Oyuncular Matthew Stagg , George MacKay , Charlie Heaton , Mia Goth

Konusu

Sinema ekranlarında en çok sevilen film türleri Dram, Gerilim ve Korkudur. Oldukça fazla rağbet görülmekte olup genellikle insanlara heyecan kattığından sevilmektedir. Bu türlerde vizyona girecek yepyeni bir film var. Adı ise Karanlık Sır (Marrowbone)’dir. ‘’Karanlık sır ne zaman vizyona girecek?’’ diye soranlara cevabımız 6 Nisan 2018 tarihi olacaktır. Filmin konusu ve detayları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Karanlık Sır Film Bilgileri

Marrowbone filmi 2017 yılında ABD ve İspanya’da yapılmıştır. Sinema ekranlarına ise 6 Nisan 2018 tarihinde gelecek. Film süresi ise 100 dakikadır. Yönetmeni Sergio G. Sanchez’dir. Filmin senaryosu da aynı şekilde yönetmene aittir. Birçok kişi şimdiden film hakkında yorumlar yapıp beklemektedir.

Karanlık Sır Film Konusu

Genç yaşlarda olan George MacKay ile 3 küçük kardeşi bir konakta yaşamaktadırlar. Burada annelerinin ölümü ile şoka girerler ve birbirlerinden ayrılmamak farklı yerlere gönderilmemek için annelerinin ölümünü herkesten gizlerler. Fakat konakta onlarla birlikte olan şeytani varlık bu kardeşlerin hayatını zindana çevirmektedir. Billy, Jane ve Sam George’nin 3 küçük kardeşlerinin ismidir.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +