Julianın Gözleri izle – Julias Eyes Seyret Hd

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 4.267 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Julianın Gözleri izle – Julias Eyes Seyret Hd

Julianın Gözleri izle – Julias Eyes Seyret Hd

Turkce Dublaj

Tür Korku

Yapım 2011

Yönetmen Guillem Morales

Oyuncular Clara Segura , Daniel Grao , Joan Dalmau , Belén Rueda , Lluís Homar

Konusu

Filmin geçtiği evin gizemli havası, gri atmosfer, ana konusu ve gerilimi bizleri içine çekse de insanı sinir eden kısımlarda yok değil sen gözlerinden ameliyat ol , gözler sargılı ama ısrarla gel kız kardeşinin intihar ettiği , kocanın öldürüldüğü tekin olmayan evde kalmak istiyorum diye tuttur.

Sonra da kafayı yeme seansları yaşa derler ya zorla gelin beni öldürün diye gizemli olan ve bizi bile biraz körelten havası da bizim filmdeki oyuncuların çoğunun yüzünü göremeyişimiz. Sanırım film bize, bakıp da görmediğimiz insanlar olduğu mesajını da vererek daha duyarlı olmaya davet ediyor.

Başka bir görüşte diyor ki ;

Aslında çok basit gibi görünen bir konudan karmaşık bir olay örgüsünü oluşturmayı ve bu örgü içinde izleyicinin yolunu kaybetmesini çok iyi şaşırtmaca ile sağlamış yönetmen. Filmde en hoşuma giden şeylerden biri de çekim tekniğiydi. Karakterimiz Julia gözü kör olduğunda biz de kamera açısıyla kadının konuştuğu hiç bir kişinin yüzünü göremiyorduk, Julia ile beraber biz de kör olmuştuk sanki.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +