Josie izle 2018 – Sophie Turner Filmi – Huntsville

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 10.777 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 17 Beğendim  7 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Josie izle 2018 – Sophie Turner Filmi – Huntsville

Josie izle 2018 – Sophie Turner Filmi – Huntsville

Turkce Altyazi

Tür 2018 Film, Dram, Gerilim

Yapım 2018

Yönetmen Eric England

Oyuncular Jack Kilmer , Robin Bartlett , Sophie Turner , Mickey Faerch

Konusu

Yönetmenliğini Eric England’ın yaptığı bu filmde dram ve gerilim ele alınmış her iki kavramda tam dozunda kullanılmış baş rol oyuncuları işlerini çok iyi kıvırmışlar süre olarak da insanı gerip boğmayacak bir zaman dilimi olmuş.

Filmde ise oldukça sıkıcı ve durgun bir yaşam sürdüren Hank’ın bazı nedenlerden dolayı hayatının bir anda nasıl değiştiğini anlatıyor. Başka bir okuldan nakil olan güzeller güzeli Josie’nin kasabaya gelip ikili arasında yaşanacak olan ilişkinin bir öyküsü aslında genele baktığımızda ise Hank kasabanın en saygın insanları arasındadır fakat gelişecek olan olaylar onu olumsuz etkiler ve kafası çok karışır ne yapacağını düşünse de çıkar yol bulamaz. Beni derinden etkileyen bir yapım oldu beğenerek izledim ve olayların nereye bağlanacağını merak etmedim değil.

Baş rol oyuncumuz aradaki bir çok engele göğüs germeye çalışır ama bir diğer taraftan ise kızdan ayrılmayı düşünür, çünkü kasaba halkı bu ilişkiyi onaylamamaktadır acaba pes edip ilişkisini bitirecek mi ? Yoksa her şeye rağmen mücadele edip mutlu sona kavuşabilecek mi ?

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +