iz Film izle – Pokot Türkçe Dublaj Full 2017

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 320 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
iz Film izle – Pokot Türkçe Dublaj Full 2017

iz Film izle – Pokot Türkçe Dublaj Full 2017

Turkce Dublaj

Tür 2017 Film, Dram, Suç

Yapım 2017

Yönetmen Agnieszka Holland

Oyuncular Borys Szyc , Adam Bobik , Adam Rucinski , Aldona Struzik

Konusu

Fragmanları dönmeye başladığından beri merak ettiğim bir filmdi. Bildiğim kadarıyla her sinemada da vizyona girmedi. Girse bile uzun süre vizyonda kalmadı. Yani haksızlık edildi bence böyle duyarlı bir yapıma.

Evet herkesin kendi adaletini vermeye çalışması kaos yaratabilir. Doğru olmayabilir ama hayvanların da bir canı ve ruhu olduğunu unutuyoruz biz insanoğlu olarak. Ne yaşayacakları bir doğa bıraktık onlara ne de mutlu olabilecekleri bir ortam sağlıyoruz. Filmin konusu ise şöyle gelişiyor. Yasaya aykırı olarak süregelen hayvan katliamını durdurmaları için yetkililere sayısızca defa başvuruda bulunan Dusjeska yetkililerin de hayvanları zevk için öldürmeye devam ettiğini görünce boşuna çırpındığını anlayacaktır.

Öldürülen her hayvanın acısını yüreğinde hissedince ve dahası caniler tarafından ailesi gibi sevdiği iki hayvan da zevk için öldürülünce, katliamı durdurmanın tek bir yolu kalmıştır. İşte bizlere bu yol anlatılmaktadır.

Güncellendi. 05.01.2019

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +