iyileşenler Türkçe Dublaj izle – The Cured Filmi 2017 – The Third Wave

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 948 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
iyileşenler Türkçe Dublaj izle – The Cured Filmi 2017 – The Third Wave

iyileşenler Türkçe Dublaj izle – The Cured Filmi 2017 – The Third Wave

Turkce Altyazi

Tür 2017 Film, Korku

Yapım 2017

Yönetmen David Freyne

Oyuncular Sarah Kinlen , Paula Malcomson , Judy Donovan , Hilda Fay

Konusu

Zombi filmi severler tekrar ekran başına bu sefer farklı bir bakış açısı yakalamışlar alışılagelmişin dışında bir zombi filmi buldum sizler için. Neden mi böyle söyledim artık zombi filmleri neredeyse hep aynı konu üzerinde yoğunlaşarak çekildi aynı tema aynı son bu film ise tür olarak diğerlerinden sıyrılıyor.

Burada filmden bahsedeceğim istemeyenler okumayabilir. Bu sefer yer İrlanda Cumhuriyeti zombi salgını olmuştur fakat çok aşırı yayılmadan ülke tarafından bir anti virüs bulunarak salgından zarar görenler iyileştirilmiştir. Bu iyileşen kişiler tekrar topluma karışmıştır. Fakat birkaç kesim tarafından onları aralarında görmek istemedikleri duyulur. Ülke 2 ye bölünmüştür ve bir karar verilmelidir onlar yaşasın mı yoksa ölsün mü ?

Filmde korkudan ziyade dram yönü de ağır basıyor efektler ve kostümler ise gayet yerindeydi genel olarak bir değerlendirme yapacak olursam muhteşem bayıldım diyemem amam gayet güzel bir film kötü olduğunu kimse söyleyemez.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +