ikinci Şans Filmi izle – 2. Şans Sansürsüz Full HD

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 282 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 2 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
ikinci Şans Filmi izle – 2. Şans Sansürsüz Full HD

ikinci Şans Filmi izle – 2. Şans Sansürsüz Full HD

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2016

Yönetmen Özcan Deniz

Oyuncular Hüseyin Güler , Afra Saraçoglu , Murat Ayaz , Özge Kepkebir

Konusu

Gayet başarılı bir film olmuş, verilen puan bu filmin karşılığı kesinlikle değil. Filmi sinemaya gidip seyretme şansım olmadı rastgele televizyonda denk geldi ve izledim. Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz ancak bu kadar çok yakışır rollerine çekim kalitesiyle, eğlendiren, hüzünlendiren, yönleriyle gerçekten muhteşem bir yapım.

Filme baktığımızda ise bir tarafta kendisi ve kızı için tek başına mücadele eden, erkeklere olan güvenini kaybetmiş aşka inancını yitirmiş bir kadın diğer tarafta ise zengin, çapkın fakat artık yaşadığı hayattan sıkılmış gerçek aşkı arayan bir adamı görüyoruz. Bunların sıra dışı tanışma hikayesi, izlerken gerçekten bütün duyguları yaşıyorsunuz gülerken ağlıyorsunuz an oluyor heyecanlanıyorsunuz. Görüntü yönetmeni şu filmle harikalar yaratmış, seçilen mekanlar ve renkler muhteşemdi. Film için kötü yorum yapanları da anlamakta zorlanıyorum bu yapım kötü yorumu hak etmiyor bence yerden yere vurulacak bir film olmadığını düşünüyorum.

Türk sinemasındaki diğer filmler düşünüldüğünde ortalamanın üstünde kalabilir bir film olmuş bana göre. Filmi yorumluyorsunuz arkadaşlar, biraz daha objektif ve eleştirisel olup, tek cümlelik yargılar yazmak yerine hangi sahnelerini beğenmediğinizi bizlerle paylaşsanız daha faydalı olur diye düşünüyorum. Ben izlerken müthiş keyif aldım. Final evet çok klasik olabilir fakat romantik komedi filmi işte hemen hemen her zaman aynı sonuçlar oluyor.

Verilen mesaja bakacak olursak evet hayatta herkes ikinci şansı hak eder hak etmeli. Yani özetleyecek olursak gayet samimi içten sıkılmadan izlenecek bir film, gösterişten uzak sıcacık bir film olmuş, yabancı film takıntılı insanlar eleştirmek için eleştirirler eminim ama ön yargısız izleyin derim.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +