İçeride Ölümcül Hapishane izle – Inside 2012 Filmi Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 10.803 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 8 Beğendim  8 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
İçeride Ölümcül Hapishane izle – Inside 2012 Filmi Türkçe Dublaj

İçeride Ölümcül Hapishane izle – Inside 2012 Filmi Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür Korku

Yapım 2012

Yönetmen Daryn Tufts

Oyuncular Anne Forester , Chris Kendrick , Paul Rae , Tim Sabuco

Konusu

Dün akşam televizyonda izlemişsinizdir. 2012 yılı yapımı korku filmi olan Inside filmini ele alıyoruz bugün. Türü olan hapishane filmlerinden belki 1-2 gömlek altında kalabilir, fakat bunun bir TV filmi olduğunu unutmayalım. Yaklaşık 120 dakika süren filmin senaryo ve yönetmenliğini Daryn Tufts yapmıştır.

Filmin konusuna değinecek olursam eğer olaylar şöyle gelişiyor. Uyuşturucudan dolayı hapishaneye düşen Miles Berret hücresine girdikten bir müddet sonra içeride olağan dışı gelişmeler yaşanacaktır. Çığlıklar ve silah sesleri içerisinde bütün hücreler yankılanıyordur. Önce gardiyanlar sonrada mahkumlar tek tek öldürülmeye başlar. Kendisi yan taraftaki hücrede bir adamla tanışacaktır. Bu adam Anthony ona orada olup bitenlerin kendisiyle bağlantılı olduğunu söyleyecektir.

Miles artık geceyi hayatta kalarak geçirmek istiyorsa, bir çıkış yolu bulmalı. Ama nasıl olacağını bilmiyordur bunun için bir çözüm yolu gereklidir. Büyük beklentiler içerisine girilmeden izlenebilecek güzel vakit geçirilebilecek orta halli bir hapishane filmi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +