Hükümet Kadın 2 – HD izle

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 370.707 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 542 Beğendim  392 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Hükümet Kadın 2 – HD izle

Hükümet Kadın 2 – HD izle

Yerli Film

Tür Komedi, Seri Filmler, Yerli

Yapım 2013

Yönetmen Sermiyan Midyat

Oyuncular Mahir İpek , Demet Akbağ , Sermiyan Midyat , Burcu Gönder , Gülhan Tekin

Konusu

Hükümet Kadın Serisi

Serinin 2. filmi ilk filminden sonra beklenenlerin dahada üstüne çıktı Sermiyan midyat. Faruk rolü ile izleyicileri gülme krizlerine soktu. Kız isteme sahnesinde ki işçileri sana ezdirmem baba repliği ve hizmetçilerin de aslında birer insan olduğunu anlattı bize. Xate nin köydeki çocukların okuması için çabası ve aynı zaman da her yaştan insanın okuma ve yazma öğrenebileceğini öğretti.

Birinci filme göre komedi biraz daha öne çıkarılmış, belki de seyirciye kulak verilmiş olabilir bu konuda. Onun haricinde ilk filmle hemen hemen aynı şeyleri seyrettik, ama sonunda az çok istediğimi aldım. Sermiyan Midyat bu filmde Demet Akbağ’ın önüne geçmiş diyebilirim.

Film de konuk bir ünlü Türk Futbolcu var izlediğinizde onun sahnesinde de güleceksiniz. Faruk un Fehime ile evliliği ve Fehime’nin ilk gece Faruk’a kendi ayakları ile şarap yapma sahnesi gülme garantisi verebiliriz. Sermiyan Midyat’tan serinin devamını bekliyoruz bol gülmeli iyi seyirler.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Hükümet Kadın 2 – HD izle (1 Yorum)

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +