Hükümet Kadın 1 Full HD izle

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 365.033 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 479 Beğendim  403 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Hükümet Kadın 1 Full HD izle

Hükümet Kadın 1 Full HD izle

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2012

Yönetmen Sermiyan Midyat

Oyuncular Burcu Gönder , Sermiyan Midyat , Demet Akbağ , Bülent Çolak , Cezmi Baskın

Konusu

Yine bir Sermiyan Midyat klasiği, komedi ve güney doğudaki yaşantıları bize anlatan bir film. izlemekten sıkılmayacağınız replikler hele Faruk (Sermiyan Midyatın) sahneleri filme ayrı bir güzellik katmaktadır. kadından belediye başkanımı olur diyen bir topluluğa kadından belediye başkanı olacağını gösteren Xate (Demet Akbağ)’ın hikayesi.

İnce espriler ve göndermeler var ve gereğinden fazlada güldürüyor bu sahneler. Filmde ki komedi sahnelerine ne kadar yarıldı isem verilen mesajlarda da düşündüm. Ağlanacak halimize güldüğümüzü anladım. Bu yüzden bu film komedi değil bir trajedidir. Güldürürken düşündürür ırkçılığa ve törelere büyük darbe vurur. Diğer konulara girecek olursak oyuncular gerçekten kaliteliydi.

Kadın belediye başkanı Xate ve çocuklarının izlerken gülmekten kendinizi alamayacağınız sahneleri var. Yağmur duasına çıkanları komik bir dil ile eleştiren Faruk yağmur duasını bozmaktadır. Bol gülmeler ve iyi seyirler.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Hükümet Kadın 1 Full HD izle (1 Yorum)

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +