Gizli Dünya Filmi izle – Room 2016 Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 751 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 2 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Gizli Dünya Filmi izle – Room 2016 Türkçe Dublaj

Gizli Dünya Filmi izle – Room 2016 Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür Dram

Yapım 2016

Yönetmen Lenny Abrahamson

Oyuncular Brie Larson , Sean Bridgers , Joan Allen , Sean Bridgers

Konusu

6 yıl boyunca bir odanın içinde neler yapabilirsiniz. Peki ya sonra gerçek dünya ile buluşmaya ne kadar istekli olsan da bir gün kesinlikle odaya veda etmelisin. Çocuk karakter gerçekten çok hoştu çok beğendim. Filmi izlerken Avusturya’da ki insan kılığına girmiş vahşi yaratık aklıma geldi. Düşününce insanın kanı bile donuyor.

Filmin tek kötü ya da kötü demeyelim de eksik diyelim tarafı son bölümlere doğru biraz yavaş ilerlemesi. Ancak oyunculuk, duyguyu aktarımı bakımından çok iyi. 5-6 yaşındaki bir çocuğun dünyayla ilk kez tanışması, düşünceleri çok iyi aktarılmış. Gördüğüm en iyi çocuk oyuncu performanslarından biri. Hikaye çok değişik ve güzel özgün senaryoya sahip.

Filmin en etkileyici anı ve repliğiydi bence. Çünkü 5 yaşına bastığı için gerçek bildiği bütün dünyasının aslında annesinin onu oyaladığı yalanlar zinciri olduğunu kabullenemeyen bir çocuğun hikayesini izleyeceğiz. Tam bir trajedi tam bir psikolojik gel git olayları.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +