Gergedan Mevsimi Full izle – Yılmaz Erdoğan 2012 Türk Filmi

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 4.034 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 2 Beğendim  3 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Gergedan Mevsimi Full izle –  Yılmaz Erdoğan 2012 Türk Filmi

Gergedan Mevsimi Full izle – Yılmaz Erdoğan 2012 Türk Filmi

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2012

Yönetmen Bahman Ghobadi

Oyuncular Caner Cindoruk , Monica Bellucci , Yılmaz Erdoğan , Beren Saat

Konusu

Bir sinema filmine siyasi nitelikte yaklaşılmasını doğru bulmuyorum film politik olsa bile. Filme gelirsek açıkçası senaryosu Oscar filmlerini aratmayacak düzeydeydi lakin Oscar’ın da siyasi bir lobi olduğunu düşünürsek tabi ki Gergedan Mevsimi de hak ettiği yeri alamadı.

Filmin geneline baktığım zaman ne çok iyi diyebilirim nede çok kötü. Anlatmak istediğini de bir şekilde anlatmış. Bir uyum bir bütünlük var. Görüntü çekimleri bir kalite katmış yapıma bunlar artı yönler. Diğer taraftan işleyiş daha akıcı olabilirdi diyorum ama bu tür filmlerden bunu beklemek de zor. Ayrıca simgesel anlatımlarda mevcuttu filmde.

Konu biraz ağır ilerliyor diyebilirim yer yer sıkılanlar olabilir. Filmin hüzünlü bir hikayesi var aynı zaman da gerçek hayattan esinlenerek yapılmış. Bu sebeple hikaye size daha da acıklı geliyor. Dram sever olmanız önemli, bu filmi seyretmek için. Filmde en çok beğendiğim nokta ise çekimler oldu. Çekim açıları, kullanılan teknikler cidden filme kalite katmış. İzlemenizi tavsiye ediyorum Yılmaz Erdoğan ve Monica Bellucci harikaydı.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +