Gemide Filmi izle Yerli Film 1988 – Gemide Sansürsüz Film Repliği

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Gemide Filmi izle Yerli Film 1988 – Gemide Sansürsüz Film Repliği

Gemide Filmi izle Yerli Film 1988 – Gemide Sansürsüz Film Repliği

Yerli Film

Tür Dram, Suç, Yerli

Yapım 1998

Yönetmen Serdar Akar

Oyuncular Ella Manea , Yıldıray Şahinler , Haldun Boysan , Erkan Can

Konusu

Hangimiz kolay kolay çıkarız ki kendi gemimizden ya da hangimiz dizginleyebiliriz arzularımızı, çatır çatır soru sorduran bir baş yapıt olduğunu düşünüyorum. Küfür var diye bir sanat eserini yerden yere vuramazsınız. Adeta izleyiciye adeta ayna tutan bir filmdi.

Argo barındırması sebebiyle kısmen ağır bir filmdi. Ancak Türkiye gerçeklerine dair verdiği mesaj yerine ulaşıyor ve Erkan Can’ın performansıyla etkileyici bir şablona bürünüyor. Her ne kadar bütün kesimin beğeneceği bir film olmasa da Türk sineması adına başarılı bir yapım.

Günümüzde hala bu filmin replikleri kullanılmaktadır. Hayatın gerçeklerini dış dünyada yaşananları acımasızca yüzümüze çarpan ender Türk filmlerinin içerisinde yer alıyor. Filmi izlemeye başladığınız andan itibaren gerilim rüzgarları esmeye başlıyor ve film bitene kadar da devam ediyor. Ölmeden önce izlenilmesi gerekenler vardır ya hani işte buda onlardan biri.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +