Gelecek Günler Filmi Türkçe Dublaj – LAVENIR izle

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 212 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Gelecek Günler Filmi Türkçe Dublaj – LAVENIR izle

Gelecek Günler Filmi Türkçe Dublaj – LAVENIR izle

Turkce Dublaj

Tür Dram

Yapım 2016

Yönetmen Mia Hansen Love

Oyuncular Isabelle Huppert , Andre Marcon , Roman Kolinka , Sarah Le Picard

Konusu

Yönetmen koltuğunda Mia Hansen Love’ un oturduğu 2016 yapım olan bu film drama olarak işlenmiş Isabelle Huppert yapımda felsefeci bir öğretmeni canlandırmakta. Tam anlamıyla hayatın içinden esinlenilen bu eser oldukça durağan geçse de kesinlikle kendini izletmeyi başarıyor.

Uzun yıllardır evli olan Nathalie öğretmen bir gün eşinden ayrılma kararı alır, bu kararından sonra ise kendini çok yalnız ve bir boşlukta hisseder. Oldukça düzenli ve disiplinli bir şekilde kurduğu hayatı, bu yaşantının temeli olan evliliğinin bitmesi ile büyük ölçüde sarsılmıştır. Süre olarak çok uzun olmayan bu film bence herkesin izlemesi gereken bir tür. Oyuncular ise gerçekten çok başarılı, eğer film beni benden alsın bam başka duygulara soksun diyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

Acaba Nathalie hayatının geri kalan kısmında neler yapacak ve hayatında ne tür değişikliklere yönelecek. Aldığı karar sonrası pişmanlık mı duyacak yoksa verdiği karar ona mutluluğumu getirecek ? Bunların cevabı filmin içerisinde gizli izleyip görmeye değer.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +