Friend Request izle – Lanetli Mesaj Filmi Türkçe Dublaj

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Friend Request izle – Lanetli Mesaj Filmi Türkçe Dublaj

Friend Request izle – Lanetli Mesaj Filmi Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür Gerilim

Yapım 2016

Yönetmen Simon Verhoeven

Oyuncular Sean Marquette , Susan Danford , David Butler , Kimberleigh Stark

Konusu

Filmin konusuna baktığımızda sosyal medya içerikli bir gerilim filmi yapmaya çalışmışlar. Filmin ilerleyişinde özellikle bir kaç sahnelerinde kopukluklar var bunu söylemeden edemeyeceğim. Fakat yapımın sürekli gizemli ve merak uyandırıcı bir yönü de vardı.

Marina karakteri gizemli, ürkütücü, içe dönük ve genetik tarzını yansıtan bir karakterdi. Laura ise tam tersi dışa dönük, eğlenceli, popüler bir karakteri yansıtıyordu. Filmdeki olaylar üniversitede geçiyor ve kadroda genç oyuncuların olması bir yönden gençlik filmi havası veriyor, genel olarak baş rol ise Marina ile Laura karakterleri arasında geçiyor.

Final yapacak olursam giriş eğlenceli ve keyifli başlıyor. Gelişme kısmında psikolojik – dram yönü ağır basıyor. Son bölümlerde ise gerilim ağırlıklı, finalde ise sürpriz bir son var. Genel hatları ile ben beğendim diyebilirim sizlere.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +