Film Sen Kimsin? izle 2012 Sansürsüz Tolga Çevik

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 18.255 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 32 Beğendim  17 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Film Sen Kimsin? izle 2012 Sansürsüz Tolga Çevik

Film Sen Kimsin? izle 2012 Sansürsüz Tolga Çevik

Yerli Film

Tür Komedi, Yerli

Yapım 2012

Yönetmen Ozan Açıktan

Oyuncular Pelin Körmükçü , Köksal Engür , Tolga Çevik , Toprak Sergen

Konusu

Büyütülecek bir film değil, ancak yine de hoş vakit geçirmek için boş vakitte izlenebilecek çerezlik bir yapım. Bir kaç sahne haricinde çok da fazla yerde güldürdüğünü söyleyemem. Sonlara doğru heyecan yerine zaman zaman sıkmaya başladı. Daha kısa bir sürede tadında bırakılabilirdi. Tekrar tekrar seyredilebilecek bir film olmamasına rağmen yine de birçok yerli komedi adındaki filme taş çıkartır nitelikte.

Müzikleri baya beğendim. Eksiklikler ve yavan bir tadı olmasına rağmen bir kere izleme şansı verilebilir. Bu film için Komedi Dükkanının sinema versiyonu desek yanlış olmaz sanırım. Filmdeki espriler tıpkı Komedi Dükkanın da olduğu gibi daha çok birbirini anlamama üzerine kurulmuş. Bu durum izleyicinin belli bir süre sonra sıkılmasına neden oluyor.

Tolga Çevik bu filmden istenilen tepkiyi alamamış olsa gerek ki farklı bir film tarzına yöneldi. Filmde çok ince espriler var ondan dolayı güzelce izleyip ince esprileri anlamanız gerekir. Bu işi Türkiye’de en iyi yapanlardan biridir Tolga Çevik mutlaka fırsat vererek denemelisiniz. Toparlayalım, orta şekerli bir yerli komedi filmi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +