Extremity 2018 izle – Extremity Filmi Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 550 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Extremity 2018 izle – Extremity Filmi Türkçe Dublaj

Extremity 2018 izle – Extremity Filmi Türkçe Dublaj

Turkce Altyazi

Tür 2018 Film, Korku

Yapım 2018

Yönetmen Anthony Diblasi

Oyuncular Chantal Perron , Cam Damage , Jen Znack , Felissa Rose

Konusu

Extremity 2018 filminin kapağı ve fragmanı bile insanı ne kadar heyecanlandırıyor değil mi ? Gerçekten güzel, bir insan çekme mi diyelim pazarlama mı diyelim harika bir taktik olmuş insan merak ederek bu filme gitmek veya izlemek istiyor istemsizce.

Allison Belle çocukluğundan beri büyük travmalar geçirmiş bir kişidir sürekli zihinsel azapla savaşmaya devam etmektedir. Hayal kırıklığı ve öfke, Allison’un hayatını bozan korku ve kaygıların üstesinden gelmesini sağlayacak bir çözüm bulması şarttır. Bulduğu çözüm ise zihninizin ve vücudunuzun geçici olarak da olsa sizin kontrolünüz dışında görevlilerinin kontrolünde sizi en derin korkularınızla yüzleşmeye zorlamak olacaktır.

Yapımda rahatsız edici sahneler bulunuyor bunun uyarısını yapmalıyım. Filmin zayıf olan noktaları var fakat genel olarak başarılı olarak değerlendirdim ben. Benzer türevleri olan ama arasında konu olarak farklı bir işlenişi olan bir film.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +