Erkekler Filmi izle – 2013 Sansürsüz Full

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 45.067 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 70 Beğendim  53 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Erkekler Filmi izle – 2013 Sansürsüz Full

Erkekler Filmi izle – 2013 Sansürsüz Full

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2013

Yönetmen Faruk Aksoy

Oyuncular Ali Poyrazoğlu , Fikret Kuşkan , Elit Çam , Asuman Dabak

Konusu

İlk başlarda abartılı ve saçma bulduğum ender filmlerden biri. ancak ilerledikçe tadını anlamaya başladım. Genel itibarı ile erkeklerin cinsel dürtüleri üzerine düşündürmeyi amaçlamış. Bazı noktalarında ders verilmeye çalışılmış tabi anlayana.

Öğretici ve düşündürücü bir film olduğunu düşünüyorum. Film erkeklerin cinsel anlamda iç dünyasını oldukça cömertçe anlatmış türü az filmlerden o gözle bakmak lazım. oldukça ders verici bir hikaye usta oyuncu Ali Poyrazoğlu bu işi biliyor. İlginç bir bakış açısı var ama güzel bir anlatım ile güzel kurgulanmış. Evet ne kadar çok karısını sevse de işte arkadaşların lafına ve önce yaşadıkları intikam için yapılsa da sonradan çok pişmanlık oluyor.

Çok eğlenceli bir filmdi. Erkeklerinde izlemesini özellikle tavsiye ederim. Hem erkeklerin hemde kadınların izleyip sorgulaması gereken bir film bence iki tarafında ilişkilerde yaptıkları hataları komik bir dille aktarmaya çalışmışlar. Gülümsetiyor ve keyif veriyor izlerseniz güzel olur.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +