Eg Man Pig izle – i Remember You Filmi – Seni Hatırlıyorum 2017 Full

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART YEDEK TEK PART 1.271 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 2 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Eg Man Pig izle – i Remember You Filmi – Seni Hatırlıyorum 2017 Full

Eg Man Pig izle – i Remember You Filmi – Seni Hatırlıyorum 2017 Full

Turkce Altyazi

Tür 2017 Film, Gerilim

Yapım 2017

Yönetmen Oskar Thor Axelsson

Oyuncular Thor Kristjansson , Sveinn Geirsson , Elma Stefania Agustsdottir , Anna Gunndis

Konusu

Siz hiç daha önce İzlanda yapımı gerilim filmi izlemiş miydiniz ? Ben ilk kez izledim ve değerlendirmeye aldım. 2017 yılı yapımı olan filmde küçük bir köy ya da kasaba gibi bir bölgede yaşanan ilginç olaylar işleniyor. İzlanda ülke olarak mükemmel doğa manzarası olan bir yer. Filmde de bu tarz karelere yer verilmiş olması ciddi anlamda hoş olmuş. Oyuncular benim tanıdığım kişiler değil ama güzel iş başarmışlar.

Benni, kaybolduğu gün arkadaşlarıyla, saklambaç oynuyormuş, 8 yaşındaki bir çocuk saklambaç oynarken bir sokak lambasının veya bir çalının arkasına saklanmaz. Aşırı hırslı bir şekilde zor yerlere saklanır. Her yeri aradılar her yeri didik didik ettiler. Ülke çapında yüzlerce kişi aramaya katıldı.
– İçinde hayatta olduğuna dair bir umut var mı ?
Hayır Benni hayatta değil. Doğuştan diyabet hastasıydı oyun oynamaya çıkmadan önce insülin iğnesi yapılmıştı. Birkaç saat bir şey yemeden geçirmişse, şoka girmesi demek oluyor. Şuurunu yitirmiş olmalı.

Filmin konu merak uyandırıcı olduğundan insan kendini içinde buluyor ve olayları çözmeye çalışıyor. Herhangi bir kopukluk söz konusu değil. Gerilim derseniz yerinde ve tadında gerçekleşmiş gözüküyor. Finali de güzel bağlamışlar izlemek isteyenler fazla vakit kaybetmeden değerlendirsin.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +