Easy A Filmi – Adı Çıkmış Full izle Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART YEDEK TEK PART 2.001 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 4 Beğendim  3 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Easy A Filmi – Adı Çıkmış Full izle Türkçe Dublaj

Easy A Filmi – Adı Çıkmış Full izle Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür Komedi, Romantik

Yapım 2010

Yönetmen Will Gluck

Oyuncular Penn Badgley , Cam Gigandet , Aly Michalka , Emma Stone

Konusu

2010 yapımı olan bu film genel olarak daha çok gençlere hitap ediyor orta halli bir film olduğunu düşünüyorum gülüp eğlendiriyor fakat bazı sahnelerinde abartılı olaylar da var o yüzden beklentiniz büyük olmasın.

Kendi halinde yaşayan Olive, okulda bir müddet sonra hakkında çıkan bazı şeyleri duymaya başlar, bu dedikoduların yalan olduğunu anlatmaya çalışsa da kimse ona inanmaz ve olay büyür gider. Bu süre gelen şeyler onun bir anda popülerliğini arttırır bu da onun hoşuna gider aslında ama zaman geçtikçe sıkılmaya başlar ve bu içinde bulunduğu şeyden kurtulmaya çalışır, filmde beni içine çeken bir şey olmadı açıkçası ama zamanınız varsa izlenilebilir bir film olmuş.

Filmin sonunda acaba Olive gerçekleri ortaya çıkarıp üzerindeki kötü imajdan kurtulabildi mi ? Bu olumsuzluğu giderebilmek için ne gibi çaba sarf etti ? Gibi soruların cevaplarını almaya çalışırken bittiğini fark ediyorsunuz çerezlik bir yapıt.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +